Marka Diflos® - Laur Konsumenta

Marka Diflos® firmy Smart Pharma została wyróżniona tytułem
Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2018 w kategorii Probiotyki dla dzieci.
To już kolejny raz Marka Diflos® została doceniona przez naszych konsumentów!

Diflos firmy Smart Pharma-Laur Konsumenta

Kryteria przyznawania wyróżnienia

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach/markach/usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu ale już zdobywających serca klientów, oraz produktach/usługach, które objęła ciekawa, skuteczna nowa kampania reklamowa, przeszły lifting marketingowy (wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w strefie produktowej lub usługowej), czy te które zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów lub producentów/właścicieli marki w ogólnopolskim projekcie.

O nominacji produktu, marki czy usługi do prestiżowego tytułu Laur Konsumenta - Odkrycie Roku decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. Przede wszystkim oceniany jest innowacyjny charakter produktu, usługi czy marki, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jego popularności.

Marka Diflos® - Laur Konsumenta 2018

To właśnie produkty marki Diflos przyczyniły się do uzyskania tego wyróżnienia.
Diflos, Diflos 30 i Diflos 60 zawierają żywe, mikroenkapsulowane kultury bakterii probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) w postaci doustnych kropel lub kapsułek. Natomiast Diflos choco jest to synbiotyk w postaci czekoladek zawierających żywe kultury bakterii probiotycznych Bacillus coagulans GBI-30 oraz inulinę – składnik pobudzający aktywność bakterii układu pokarmowego.

Odkrycie Konsumenta dla marki Diflos firmy Smart Pharma

Podziękowanie

Laur Konsumenta 2018 stanowi znaczącą nagrodę, odzwierciedlającą poziom zadowolenia i satysfakcji konsumentów w całej Polsce. Dziękujemy za zaufanie oraz wyróżnienie!

 Diflos krople firmy Smart Pharma  Diflos 30 firmy Smart Pharma  Diflos 60 firmy Smart Pharma Na zdjęciu opakowanie czekoladek Diflos Choco firmy Smart Pharma