Marka Diflos® - Dobra Marka

Marka Diflos® firmy Smart Pharma została wyróżniona tytułem
DOBRA MARKA 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Odkrycie Roku.

Diflos firmy Smart Pharma-Dobra Marka

Kryteria przyznawania wyróżnienia

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozpoznawalnym, innowacyjnym i rozwojowym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz dziewiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Marka Diflos® - Odkrycie Roku

To właśnie produkty marki Diflos przyczyniły się do uzyskania tego wyróżnienia.
Diflos, Diflos 30 i Diflos 60 zawierają żywe, mikroenkapsulowane kultury bakterii probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) w postaci doustnych kropel lub kapsułek. Natomiast Diflos choco jest to synbiotyk w postaci czekoladek zawierających żywe kultury bakterii probiotycznych Bacillus coagulans GBI-30 oraz inulinę – składnik pobudzający aktywność bakterii układu pokarmowego.

Certyfikat dla marki Diflos firmy Smart Pharma

Podziękowanie

Cieszymy się, że nasze produkty spotykają się z szerokim zainteresowaniem oraz zaufaniem naszych konsumentów i klientów. Ideą, którą kierujemy się każdego dnia jest tworzenie innowacyjnych produktów, które pozwalają żyć lepiej i leczyć bezpieczniej. Dlatego jest nam niezwykle miło, że nasze codzienne starania zostały wyróżnione. Dziękujemy!

 Diflos krople firmy Smart Pharma  Diflos 30 firmy Smart Pharma  Diflos 60 firmy Smart Pharma Na zdjęciu opakowanie czekoladek Diflos Choco firmy Smart Pharma