Konkurs Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości – wyróżnienie dla Smart Pharma

Relacja z XV edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, w którym została wyróżniona Smart Pharma. Sprawdź, co wyjątkowego odróżnia nagrodzonych kandydatów od pozostałych firm.

Informacje o konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Rozpoczęty w 2003 r. z inicjatywy  Prezydenta Miasta Poznania, Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starosty Poznańskiego oraz Prezydenta Sejmiku Gospodarczego Województwa Wielkopolskiego  konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Głównym celem konkursu jest zaprezentowanie wyróżniających się przedsiębiorstw szerokiemu gronu partnerów 
i potencjalnych, przyszłych klientów.

Wymagania stawiane kandydatom

Nie każde przedsiębiorstwo może zostać laureatem, tego wyjątkowego konkursu ze względu na wysokie wymagania stawiane wobec kandydatów. Nagrodzone firmy powinny charakteryzować się osiągniętym sukcesem na danym rynku, posiadaniem ciekawej i innowacyjnej oferty, wykorzystywaniem nowoczesnych metod organizacji pracy, a także działaniem, które jest przyjazne ludziom i środowisku.

Uroczysta Gala finałowa
wyróżnienie dla Smart Pharma

Podczas uroczystej Gali finałowej, która odbyła się 18 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bazar poznaliśmy Zwycięzców XV edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Jesteśmy ogromnie dumni, ponieważ w kategorii Mikroprzedsiębiorca przyznano naszej firmie wyróżnienie. Produktem, który przyczynił się do osiągnięcia tego sukcesu jest InnovitumB – optymalne połączenie witamin krwiotwórczych. Cieszymy się, że to właśnie ten preparat został doceniony ze względu na jego unikatową rolę w profilaktyce i leczeniu niedokrwistości. W kolejnych latach będziemy rozwijać się jeszcze intensywniej, aby w przyszłości móc zostać laureatem konkursu i nosić prestiżowy tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Zdjęcie z Konkursu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości - wyróżnienie dla Smart Pharma