Przedsiębiorstwo Przyszłości 2019

 

Przedsiębiorstwo Przyszłości 2019

Relacja z Gali Finałowej 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorstwo Przyszłości", w którym wyróżniona została Smart Pharma oraz Prezes Zarządu – Michał Taisner.

Poznański Lider przedsiębiorczości

 

Poznański Lider Przedsiębiorczości 2019

Wyróżnienie dla Smart Pharma w kategorii Mikroprzedsiębiorca w XVI edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Innofer firmy Smart Pharma-Laur Konsumenta2019

Marka Innofer® -
Laur Konsumenta

Marka Innofer® firmy Smart Pharma została wyróżniona tytułem Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2019 w kategorii preparaty na niedobór żelaza.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

To już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również Smart Pharma włączyła się w tą szczytną akcję i zagrała razem z Orkiestrą.

Diflos firmy Smart Pharma-Laur Konsumenta

Marka Diflos® -
Laur Konsumenta

Marka Diflos® firmy Smart Pharma została wyróżniona tytułem Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2018 w kategorii Probiotyki dla dzieci. To już kolejny raz Marka Diflos® została doceniona przez naszych konsumentów!

Smart Pharma rewolucjonizuje rynek ukraiński

 

Smart Pharma rewolucjonizuje rynek ukraiński

Innofer baby oraz InnovituB cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w naszym kraju ale również poza jego granicami.

Na zdjęciu dzieci z Madagaskaru - Smart Pharma

Misja Madagaskar „Życie nie tylko po to jest by brać”

Smart Pharma miała zaszczyt włączyć się w charytatywną akcję: Misja Madagaskar, której celem była pomoc Malgaszom w walce z niedożywieniem, brakiem wiedzy i opieki medycznej.

Diflos firmy Smart Pharma-Dobra Marka

Marka Diflos® -
Dobra Marka

Marka Diflos® firmy Smart Pharma została wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Odkrycie Roku.

Zdjęcie z Konkursu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości – wyróżnienie dla Smart Pharma

Konkurs Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Relacja z XV edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, w którym została wyróżniona Smart Pharma. Sprawdź, co wyjątkowego odróżnia nagrodzonych kandydatów od pozostałych firm.

Na zdjęciu dzieci z Przedszkola nr 85 z Gdańska podczas kreatywnej lekcji na temat zrowia - Smart Pharma

Wspólnie z Przedszkolakami dbamy o odporność

W kwestii dbania o zdrowie niezwykle istotna jest edukacja już od najmłodszych lat. Z tego powodu wspólnie z Panią Martą Kłosowską – nauczycielką Przedszkola nr 85 w Gdańsku wśród jej podopiecznych zorganizowaliśmy akcję „Budujemy…

Tabliczka SpeedUp dla Smart Pharma

Nagroda SpeedUp dla Smart Pharma

Smart Pharma otrzymała nagrodę za najszybszy wzrost i rozwój firmy w 2017 roku nadaną przez SpeedUp Venture Capital Group – grupę funduszy inwestycyjnych wspierających dynamicznie postępujące przedsięwzięcia z globalnymi aspiracjami.

Na zdjęciu śpiące niemowlę - Smart Pharma

Światowy Dzień Wcześniaka
17 listopada

Światowy Dzień Wcześniaka to szczególny dzień zwracający uwagę na problemy dzieci przedwcześnie urodzonych i ich rodziców. Jednymi z rozwiązań tych problemów mogą być Innofer baby i InnovitumB, które należy stosować w profilaktyce oraz leczeniu niedokrwistości u wcześniaków.